2. 11. 2011

Alone in the dark aneb noční VšenoryTenhle nápad mi v hlavě zrál už hodně dlouho a jelikož už nějaký pátek jezdím občas xc po večerech za pomocí světel z Dealextreme(inspired by bikeforum),napadlo mě zkusit taky sjezd.Sešlo se mi doma víc světel,takže jsem měl i pro bráchu.Akce byla naplánována už v říjnu,ale muselo se to párkrát odložit.


Nakonec jsme se tedy rozhodli vzhledem k dobrému počasí akci uspořádat poměrně narychlo během týdne v úterý a asi i proto nikdo další nedorazil,což nás ale neodradilo,blbý bylo že jsme se museli navzájem vyvážet a tak jsme nemohli jet ve dvou kromě jednoho pokusu o fotku,která stejně nevyšla.


Byl s námi Radek,který se chopil foťáku aby akci zdokumentoval a taky traildog Rasty který si dal dvě kola .Dorazili jsme ve čtyři odpoledne stihli si to projet za světla - žádný bláto jen trochu vlhký listí,okolo pátý jsme ladili světla a za total tmy jezdili až do půl osmý.


Světla se osvědčila a akce se bude určitě opakovat,ať už ve Všenorech nebo je v plánu prvosjezd Závisti a Čerčan,tam to bude horší - bude se muset tlačit až nahoru :) .Deu

2 komentářů:

RoKro řekl(a)...

Vynikající! Pěkný fotky, moc povedený. Jen s jedním bleskem?

Zavistler řekl(a)...

Dík.Jo,jeden blesk.

Shoutboard

Archiv

Přispěvatelé

(c) pragueriders. Používá technologii služby Blogger.