21. 5. 2012

Točeňák na Točný

Tak, poměrně dlouhou dobu je tu nějaké na sucho... nikdo nekupuje kola, žádný ježdění a ani novinky ze světa nechuťáren od Ozzyho. Tudíž jsem dostal od Marsche za úkol napsat report z naší sobotní vyjížďky na Točnou.

Sraz byl v deset(takže v půl jedenáctý) dopoledne na místě a věděli jsme, že se za námi přijedou podívat kucí s AllHorakama (Ozzy, Nofear a ještě jeden --> sorry nejsem na jména :)). Dvě hoďky jsme s Marschem zajezdili a v tom kucí přijížděj, tak pokecáme a vyndáváme pivka... Ozzy otevírá chlapáckej jůžovej, grepovej drink od staropramenu a láme ho do sebe. Dál se s masrchem vytahujeme, jaký mamé suprový kola a z týhle doby je taky video. Pak se klucí loučej a jedou dál... myslím, že si to frčeli směrem na Závist. My s Marschem ještě chvíli jezdíme, ale nakonec nás překonává chuť na koupený točeňák s obsahem masa cca -23%, po opečení byl OK:) Rozděláváme tudíž oheň a vychutnáváme relax s pivkem a pečením buřta...a při tom masrch pokouší své foto-schopnosti.


Po našem obědě, jsme bezvadně rozležený, takže se nám nechce nic:( Přemáháme se a jdeme jezdit. S tuchem, že bude hokej a cyklostezka plná ošklivejch lidí s otevřenýma stánkama s pivem, se rozhodujeme, že vyrazíme směr domov. V tom potkáváme asi tak 100 známejch lidí, snad jedině kromě Heleny Vondráčkové, tak se vybavujeme a zelejzáme do druhýho stánku pro pivo:) Pívo celkem v tom vedru působí a přichází řada na smykování před holkama, který to měly slíbený. Marsch dělá herečku, ale pak jim tam vystřihne takovýho hada, že nestačej tleskat a házet podprdy. Pokračujeme dále do stánku číslo 3, kde dáváme další kousek. Nakonec v rytmu mýho vrzajícího pravýho pedálu si to šineme směr domov, loučíme se a já jedu na hokej a kití a marsch za Janičkou.PS: sorry za opakující se obrázky, moc jich nemám:D

0 komentářů:

Shoutboard

Archiv

Přispěvatelé

(c) pragueriders. Používá technologii služby Blogger.