20. 7. 2012

Závist, Točná a Karlík


Je to už nějaká chvíle co tento víkend byl, však touhá napsat tento report byla veliká. Už si ani přesně nepamatuju, jak to vlastně probíhalo a proto když to nebude vzájemně sedět, tak se nehněvejte :) První víkend jsme byli s marschem na Točný a na Závisti, kde jsme si převelice užili zábavy. To však s námi nebyl Ozzy a proto jsme rovnou plánovali cyklo akci i na příští víkend, kdy slíbil účast i Ozzy :) O Závisti a o Točný není třeba mluvit, téměř každý jí zná. A jelikož jsme velcí borcí, tak jsme jezdili s nabouchanýma kolečkama a to se nevyplácí....strom zastavil mé kolo a mé kolo zastavilo mne samotného a to přímo o můj nástroj mužství. Moc se mi to líbilo a proto jsem si to chtěl zopakovat, ale marsch mě od toho odrazoval.
 Dále pokračovalo pivní posezení u místního fotbalového hřiště, kde jsme se poctivě posilnili a posléze pokračovali směr na Točnou. První jízda byla spíše symbolická. Zjištění, že nevnímáme řidítka (stejně jako po rumu na Špičáku) jsme se rozhodli ještě chvíli si odpočinout a pak teprve jít jezdit.
Následující víkend jsme si dali sraz v sobotu dopoledne u radotínský lávky, kde na mě čekal Marsch s Ozzym. Pokračovali jsme podél řeky do Černošic, kde jsme opět jeli na traily nad Billou, kde byla největší tma a slizy. :) Poté cesta pokračovala přes zatáčky, kde jsme potkali Vitkora z krabýho obchodu - chvilka ježdění a kecání. Poté směr na Karlík, kde se k nám blížila bouřka,však podle mých přesných hydrometerologických úvah pršet nemělo... Ozzy to vzdal a jel domů a my s marschem pokračovali v Karlíku na místním trailu a tam to marsch vopíchal.


 Poslední štace pokračovala přes Dobřichovice směr do mokrejch psů, kde jsme si dali výborný picičky (doporučink) a potom si šli vyvalit pupek na zdejší písečnou pláž, kde točili Hoegaardena :) Najednou marschovi někdo volá a za chvíli doráží NoFear se svou subařinou. Vyzvídáme, jak bylo ve Francii (pokud to tedy Francie byla) a nějak pomalu ukončujeme výlet a vyrážíme opět kolem Berounky domů :) Více takových to výletů a bude to fajné :)Sorry za kvalitu videa, nešlo vyrendrovat v lepším, než v tom nejhorším :D

0 komentářů:

Shoutboard

Archiv

Přispěvatelé

(c) pragueriders. Používá technologii služby Blogger.