30. 8. 2014

Monínec v srpnu

Někdy před tejdnem jsem byl sám na Monínci (lákal jsem vás pánové). Ten kopec jsem si celkem oblíbil, páč si tu človek zaskáče. A je to pro mýho reign x jezditelný.

Vše bylo fajn, počásko, kolo, nálada...
Až do poslední jízdy, kdy jsem se v půlce trati rozm*d. Lehl jsem ve velkým stylu v klopence co se do ní naskakuje, cca jednu klopku než tě to vyšle z lesa ven k mostu přes silnici.

Nechápu jak se to povedlo, ale stalo se. Zvedám se,  celkem bolest, zápěstí, záda, rameno, kyčel, žebra atd. pomlácený. No nic, čumim po kole, zvedám a zjišťuji škody. Kluzák od butru sedřenej, šaltr napalálenej, vojetej rám a urvaná brzdná páka :-( Kua.

Tak jsem se sebral a jel domů, cestou jsme navštívil FN Motol. Tady jsem si dal pár rentgennů ve stoje, v sedě a v leže (paní říkala, že můžu být rád, za jednu navštevu jsem zkusil veškerou zábavu co má k dispozici) + sono břicha. Naštěstí vše jen pobouchaný.

Inu za pár týdnů budu stopro fit :-)

Zčekněte video, pád v něm není, je zdlouhavé a asi na houby..  (část natočena pár týdnů před s kámošem Mariem z LuHill party).Stříhaný ve strašným programu od sony v mobilu, stejně tak byl vytvořen i tento článek :-)
Pic


0 komentářů:

Shoutboard

Archiv

Přispěvatelé

(c) pragueriders. Používá technologii služby Blogger.